4,6

Рей Дуґлас Бредбері — один із найвідоміших американських письменників-фантастів, автор близько 400 літературних творів різних жанрів: оповідань, романів, віршів, есе, п'єс для театру і радіо, кіно-…
Серия: Маєстат слова
Издательство: Навчальна книга - Богдан

16 августа 2021 г. 14:12

5 Такий Бредбері мені до вподоби

Два тижні задоволення. Ні, цю книгу можна заковтнути і за вечір. Але я її читала саме так - по одному оповіданню в день. Ну, приблизно так. Бо інколи одразу два. Та все ж я намагалась розтягувати насолоду.

Дитячі трамви, природні містерії, жіноча самотність впродовж усього життя, що закінчилась на диво щасливо (наскільки це було можливо в тій історії), криві дзеркала і кінематографічні декорації, танці, прощання з мексиканцем, який порушив закон легального проживання у США - все це є у збірці Рея Бредбері "Мандрівка до Кіліманджаро".

Нерідко виринає Гемінґвей, а одне оповідання взагалі йому й присвячене. Неодноразово згадується Роршарх, утворивший славнозвісні тесто-плями. Протягом усієї книжки лунає музика, нерідко - класика.

Загалом, збірка сповнена мого улюблего магічного реалізму.

І по…

Жанры:  Зарубежная фантастика

Теги:

16 августа 2021 г. 14:12

5 Такий Бредбері мені до вподоби

Загалом, збірка сповнена мого улюблего магічного реалізму.

І по…

7 июля 2021 г. 20:14

3 Брэдбери немного разочаровал

Книга - сборник небольших рассказов, которая читается довольно легко, даже несмотря на то что я не привыкла читать на украинском.

Были рассказы интересные, а были и такие, которые хотелось пролистать. Слишком много тавтологии, предложений с "я встал, я застелил, я ушел". В некоторых рассказах я так и не уловила сути. Словно один другому просто рассказал про вчерашний день.

Нет тех эмоций, которые я испытывала читая "451 градус по Фаренгейту", например. Все слишком скучно, вяло. Но я и не ожидала от книги чего-то запредельного. Знакомство с неудачными книгами автора - тоже хорошо. Есть с чем сравнивать.

Сложно в деталях прописать что понравилось, а что нет, поскольку сюжетов много.

Могу сказать точно, что я полюбила эту книгу за ее формат. Карманное издание: практически невесомая, удобно…