Гокінгова історія — це історія нескінченної перемоги духу над тілом. Коли у двадцять один рік у нього діагностували аміотрофічний латеральний склероз, йому, за прогнозами, лишалося не більше двох…
Серия: Думати як
Издательство: КМ-БУКС

18 июля 2019 г. 09:56

5 Людина з фізичними обмеженнями, але із великою силою духу і непересічним розумом

Людина, яка зробила свою хворобу перевагою, бо вона допомогла зосередитись на важливих речах, ⠀⠀яка здатна перетворити будь-яке джерело неймовірного розчарування на щось цінне і конструктивне, ⠀⠀почуття гумору якої допомагає їй залишитися серед живих. ⠀

Яким би кепським не здавалось життя, завжди є те, що ви можете зробити і в чому здатні досягти успіху. Поки є життя, є й надія.

⠀ Стівен народився у 300-ту річницю від дня смерті італійського астронома Галілея. Можливо, спочатку він і не був надто начитаним, натомість його завжди цікавило, як усе влаштоване. Коли настав час задуматися над тим, що він хоче вивчати в університеті, Гокінг був непохитним: його серце належить фізиці та астрономії - найбільш фундаментальній науці й предмету, який мав допомогти проникнути в глибину Всесвіту. ⠀ У…

ISBN: 978-617-7535-18-7

Год издания: 2017

Кураторы

18 июля 2019 г. 09:56

17 октября 2018 г. 12:57

4 Стивен Хокинг

Стивен Хокинг Благодаря книге Дэниела Смита я познакомилась со всемирноизвестной личностью, талантливым человеком, физиком, писателем -Стивеном Хокингом. В процессе чтения отношение к Стивену несколько раз менялось. С какими-то действиями, поступками я была не согласна, что-то вызывало слезы, что-то-жалость, хоть это и плохое чувство, но не менялось одно- человека с таким сильным духом, внутренним стержнем-я не встречала. Вы только вдумайтесь- обездвижен, без возможности говорить не опустил руки, продолжал трудиться. Хокингу вынесли приговор-жить осталось несколько лет, а его это только смотивировало, он начал работать над теорией еще больше, еще активнее. Наслаждайтесь жизнью, радуйтесь каждому моменту, делайте то, что хочет сердце, и помните, что время имеет способность заканчиваться.