3,7

Книга об’єднує три романи Франсуази Саган: «Охоронець серця», «Сигнал до капітуляції», «Невиразна усмішка» — твори із витриманою інтригою, сповнені психологізму та пристрасті. Франсуаза Саган вивела…
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева

2 марта 2020 г. 11:17

5 "Я жінка, котра закохалася в чоловіка. Це звична й проста історія. І немає чого вдавати глибоке горе."

Три романи Саган в одній книжці - напрочуд вдалий хід. Не встигнути оговтатися від однієї історії, щоб потім відразу ж поринути у наступну,  хоча на годиннику третя година ночі - все, що потрібно знати про мою любов до цієї письменниці.

"Охоронець серця", "Сигнал до капітуляції" і "Невиразна посмішка" об'єднано темою нерозділеного кохання. Воно завжди різне, але притому щемке, болюче, сповнене легкої меланхолії і смутку. Та це не заважає головним героям падати у вир почуттів з головою, насолоджуючись пристрастю.

Писати у жанрі жіночого роману і не скочуватися у банальщину та бульварщину треба мати талант - у Саган він однозначно є. Незважаючи на виразний гедонізм почуття описуються легко, ніжно і трепетно, наче це взагалі перша підліткова закоханість.

Якщо хочеться чогось легкого,…

ISBN: 978-617-679-467-7

Розмір: 130х200 мм
Переклад: Віктор Шовкун
Дизайн обкладинки: Андріана Чуніс

2 марта 2020 г. 11:17

Якщо хочеться чогось легкого,…