3,4

«Тіні наших побачень» Івана Байдака — це спроба розібратися в психології людських стосунків і окреслити правила життя, намагання усвідомити життєві уроки й віднайти гармонію. На прикладі вигаданих…
Издательство: Vivat Publishing

31 января 2021 г. 14:35

не моє, от зовсім не моє. можливо років у 16-17 і зайшло б, але зараз ніяк.

дуже часто було відчуття, наче автор якийсь збоченець, і дуже йому муляє тема з підгляданням та раптовим сексом, що, скоріше за все повинно було підігрівати і збуджувати, але на ділі викликало відразу.

запам'яталося мало, одна-єдина історія трішки сподобалась, але тільки як не зовсім нова ідея: про переплутаний діагноз.

можливо, діло ще в тому, що я не дуже люблю коротенькі історії, а можливо, я просто намагаюсь знайти виправдання не дуже добре написаним історіям.

4/10

ISBN: 978-966-942-001-5

Год издания: 2017

Язык: Украинский

31 января 2021 г. 14:35

не моє, от зовсім не моє. можливо років у 16-17 і зайшло б, але зараз ніяк.

4/10

26 января 2020 г. 17:29

Одного разу в бар заходить чоловік. Замовляє випивку. Розмовляє з барменом про все, що йому наболіло, про важкі будні, несправедливість та непотрібність життя. Бармен намагається слухати, максимально зрозуміти клієнта. Однак у кожного свій погляд на ті чи ті проблеми. От такою і виявилась книжка – екзистенційна, про незакриті гештальти, людський вибір та помилки.

Чогось цілісного, сюжетно-конкретного не варто очікувати від цієї книги. Це скоріше потік свідомості, який засідає в людській голові, а одного разу просто вибухає на всіх, хто знаходиться поруч. Книжка естетична, мова, хоч і наснажена різноманітними психологічними термінами, епітетами й численними метафорами, проте досить доступна, зрозуміла кожному. Читаючи, важко перервати цей потік думок. Тому читати її було легко та швидко.

Ч…