3,8

«Пиши сильно» – це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Або давно виношує ідею оповідання/повісті/роману – і не знає як її розповісти.

Навчитися писати…
Издательство: Pabulum

17 июля 2021 г. 14:41

Дуже цікавий, корисний та якісно створений воркбук.

Книга для всіх, хто хоче повправлятися в майстерності написання тексту. Вона підійде не лише авторам-початківцям, які прагнуть написати свою першу книгу, а й кожному, хто так чи інакше працює з текстом.

Воркбук має чітку структуру, кожен розділ передбачає теорію (дуже коротко, лише головне), далі йде практична частина (2-3 вправи на опрацювання поданої теми та розвиток мовленнєвої креативності). А після цього сучасні відомі українські письменники поділяться з вами власним досвідом та знаннями.

У книзі також передбачені вільні сторінки для роботи над вправами та власних нотаток.

З цим воркбуком вам не залишиться нічого іншого, як творити та писати :)

ISBN: 978-966-97615-2-1

К-сть сторінок: 240
Оправа: інтегральна
Розмір: 145 х 200 мм

17 июля 2021 г. 14:41

Дуже цікавий, корисний та якісно створений воркбук.

З цим воркбуком вам не залишиться нічого іншого, як творити та писати :)

4 ноября 2020 г. 02:27

1 Отвратильно

Это первая книга, которая оставила отвратительное впечатление. Дизайн, просто кошмар. В книге множество бесполезных и пустых страниц. То, что в ней раскрывается, всё это прописные истины. Не знаю, за что многие оставляют 5 звезд. Очень жаль потраченных денег на бесполезную макулатуру