4,8

"15 дієвідмін радості” — біблійні історії в сучасному літературному аранжуванні, зшиті темою радості. Авраам, Сара, Адам, Єва, Марта, Марія, Закхей... вкотре переживають свої вічні ролі в 15-актних…
Издательство: Свічадо

Virna

25 сентября 2017 г. 08:32

5 15 радісних

Я добре знала, що мене очікує під обкладинкою: щось дуже схоже на Дороговкази, радіо та дощ . Як називає цей жанр сама авторка бібліо-фікшин. Історії про знайомих і не знаних, радість, що не можлива без любові і любові всеосяжної. Без моралізування чи повчання, історії бідлійних героїв, які тут постають як рок зірки. Крихта добра і віри для ваших буднів. Книга дуже невелика, але читати рекомендую по одній дві радості на день.

ISBN: 978-966-938-102-6

Год издания: 2018