4,2

Із братами Міхалом та Міколаєм Вербицькими читач уже знайомився в книжці "110 вулиць", де героєм був старший брат, Міхал. Цього разу нас чекає ближче знайомство з Міколаєм, або Малим.
Міколаєві 13…
Издательство: Урбіно

16 сентября 2019 г. 19:05

Головним героєм цієї книги є Міколай Вербицький. І ним і його старшим братом можна познайомитись у книжці "110 вулиць", де головним героєм є Міхал. А тепер про Міколая. Йому 13. Він обожнює музику та гру на ударних. Мріє про створення власного гурту.

Хлопець саме починає навчання у гімназії. І як ви здогадались друзів у нього там немає. Тож Міколай прогулює уроки, катаючись на автобусах по Варшаві.

Та все ж він знаходить якщо не друзів то однодумців. Дізнається звідки ж з'явились ті надписи на зупинках.

Хто гратиме в його гурті, і чи цей гурт взагалі існуватиме. Все у цій книзі.

Р.S. А скільки у цій книзі посилань на музичні гурти та їх пісні, а ще на виробників музичних інструментів. І звісно ж я прослухала пісні всіх виконавців, які там згадуються.

Год издания: 2006

Язык: Украинский

16 сентября 2019 г. 19:05

Хто гратиме в його гурті, і чи цей гурт взагалі існуватиме. Все у цій книзі.

Подборки