21 декабря 2018 г. 11:42

Як на мене, то ідея книги просто бомбезна! Сучасне переплітається з минулим, містичні сни заманюють в полон і вже не відпускають, таємнича організація полює за Листярями, Велика Битва продовжується і головних героїв затягує у вихор всіх тих подій. Все дуже круто, але... насправді вся інтрига закрутилася лише на останніх 40 сторінках. А до цього читач може дізнається про любовні походеньки Івана Вагилевича і життя самого автора. На мою думку, автор просто заховав цікаву містичну історію за своєю біографією. Спроба з'єднати два різних жанри не дуже вдалася. Але, все ж, тим кому цікаво почитати про "молодечий бунт проти навколишньої совєтської дійсності" дуже раджу. До того ж, мова твору просто заворожує!

12 июня 2018 г. 09:52

Ах, Лютеция... Девушка-мечта, девушка из снов. Фантасмагория, в которой духи прошлого соседствуют с призраками настоящего. Неожиданная смесь из мистики и истории, юмора и горечи, детектива и эротики, приправленная красивейшим языком Юрия Винничука. Это произведение смакуешь, как изысканное блюдо, при этом испытывая, порой, полярно разные эмоции: сейчас смеёшься, а в следующей главе - печалишься...

Оно понравится не каждому, но ценителям красивого украинского языка несомненно рекомендую.

18 июля 2018 г. 12:55

Не вразила. Хоча, ідея доволі не погана. Проте, мені не сподобалося її втілення.

Саме толкове в книзі це ЕПІЛОГ.