3,5

Издательство: Наш Формат

7 декабря 2018 г. 01:12

3 "The road to character"

для мене це ще одна мотиваційна книга. а сам автор говорить, якщо мотиваційних книг зараз так багато, значить вони не працюють? ця книга - історії людей, які різними способами знаходили свій шлях до характеру. це цікаво. кожен по різному, але досяг свого. особистість - це продукт виховання я очікувала чогось іншого і сама ж зіпсувала собі враження від книги.це історія про те, як назва книги створює певні очікування, а реальність зовсім інша. оригінал назви - "The road to character"

ISBN: 978-617-7388-08-0

Год издания: 2017

Язык: Украинский

7 декабря 2018 г. 01:12

3 "The road to character"