Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!

Брюс Тулган

4,1

Книжка «Бути босом — легко» — черговий бестселер відомого американського експерта з лідерства та управління Брюса Тулґена.

ТЕМАТИКА: Менеджмент, бізнес, управління, саморозвиток, психологія,…
Издательство: Наш Формат

leetcoder

18 февраля 2023 г. 21:28

В целом я бы оценил книгу на 4 балла. Довольно не плохо расписаны такие моменты, как: общение с подчиненными, организация 1-to-1 встреч, контроль выполняемых задач, микроменеджмент, различного рода договоренности, а также небольшая глава уделена вопросам общения с вышестоящим начальством. Вполне годное чтиво для менеджеров.

ISBN: 9786177513307

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Оригінальна назва: It's OK to Be the Boss
Перекладач: Ірина Савюк
Палітурка: тверда, матова
Кількість сторінок: 176

ПРО АВТОРА Брюс Тулґен — визнаний експерт із лідерства та управління, автор бізнес-бестселерів. Засновник та керівник компанії RainmakerThinking, яка спеціалізується на дослідженнях з менеджменту та корпоративному навчанні. Видання Management Today назвало Брюса Тулґена гуру менеджменту, а експерти рейтингу бізнес-мислителів Thinkers 50 — новою зіркою. Публікувався в New York Times, USA Today, Harvard Business Review, Huffington Post. Викладає в Єльському університеті.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ: Рекомендації Брюса Тулґена будуть особливо цінними для власників малого бізнесу. Businessweek Практичний підхід до менеджменту... Чудові поради! Booklist Добре керувати підлеглими — це навичка, а не мистецтво. Брюс Тулґен зрозуміло пояснює всі важливі техніки, які допоможуть стати ефективним менеджером. Пітер Каппеллі, професор Вортонської бізнес-школи, письменник.

leetcoder

18 февраля 2023 г. 21:28

14 октября 2020 г. 23:34

Книга не открывает глаза на менеджмент и, как мне показалось, больше построена на опыте управления сотрудниками довольно низкого уровня (как минимум, большинство примеров таковы). Если вы думаете найти здесь реальный план, как вдруг стать отличным менеджером, то его тут нет. Советы тоже довольно общие и размытые. Тем не менее, книга очень хороша в качестве своеобразного чек-листа, чтобы периодически самопроверять себя, делаю ли я это и это.

Источник

Подборки