4,4

Ульф Старк, як завжди, дотепно й невимушено говорить про складне, цього разу він розповідає про свої дитячі й підліткові роки. Тут його перші поцілунки і перші серйозні книжки, творчі експерименти і…
Серия: Дитячі книги для читання
Издательство: Видавництво Старого Лева

2 января 2018 г. 06:47

0 Колись і відомі письменники були просто дітьми

Так приємно прочитати про дитинство улюбленого письменника:) Ульф Старк пише про себе, про свою родину, школу й перші письменницькі спроби - з таким гумором і щирістю... що одразу згадуєш "за що ми любимо Ульфа Старка". Саме за це - за гумор, щирість і тонке знання дитячої психології. А ще за те, що він неперевершений оповідач.

ISBN: 978-617-679-378-6

Год издания: 2017