Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

Дара Корній

4,7

У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалася з…
Серия: Оберіг
Издательство: Vivat

RinaldiDerange

20 августа 2021 г. 15:39

5 Это любовь

Я с детства люблю сказки и мифы . Жаль что книгу читала в электронном виде ,мне она нужна на полку . Все эти мифические создания , эта потрясающая рисовка. Про существования такого количества мифических духов ,божков и других существ в мифологии моей страны я даже не знала . Буду продолжать знакомство и обязательно заведу эту книгу и следующие две себе на полку

ISBN: 978-617-690-898-2

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 320
Формат: 70х100/16
Художник: Ангеліна Канкава
Дизайн обкладинки: Дмитро Заболотських

2017 - Всеукраїнський рейтинг "Книжка року" - переможець номінації "Дитяче свято", категорія "Підліткова та юнацька література"

RinaldiDerange

20 августа 2021 г. 15:39

5 Это любовь

crazy_squirrel

по прятанию орехов

1 ноября 2020 г. 18:48

Історії про духів — ідеальне чтиво для Велесової ночі (Самайну, Хелловіну, потрібне підкреслити). Куди ведуть болотяні вогники? Як задобрити лісовика? З яких традицій походить сучасна Снігурка? Чому Чугайстер любить танцювати?

«Духи природи» — перша книга з прекрасної серії «Чарівні істоти українського міфу». Тут зібрані історії про найрізномантніших духів з українського фольклору: лісових, повітряних, земляних, водяних, пір року, природних явищ. Кожна історія супроводжується казкою, так що книжка сподобається і найменшим. Зібрала міфи Дара Корній, проте як на мене, головна заслуга того, що ця книга — не просто чергова збірка легенд, належить художниці Ангеліні Канкавій. Безмежно приємне оформлення, чарівні, в усіх сенсах, ілюстрації, а ще — елементи гри: кожна істота має свої…

Подборки