3,7

У ваших руках чудова гумористична повість про життя і пригоди школярів із села Великі Чаплі. На сторінках цієї книги переплелись: дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше…
Издательство: Апріорі

18 мая 2021 г. 06:10

Для мене даний твір не викликав особливих емоцій, можливо тому, що я не прочитав його повністю. А ще можливо тому, що мені твори про кохання не подобаються! Натрапив я на цей твір в школі на уроці української літератури. Читається він швидко. Найбільш незрозумілий та безглуздий момент у творі як на мене *Дуель*. Перше враження від цього, Як ? Навіщо ? Ну-у я розумію закохались хлопці, проте боротись за даму таким методом.... вибачте це абсурд, ще + огнепальною зброєю в шкільному віці

ISBN: 978-617-629-441-2

Год издания: 2018

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 124

18 мая 2021 г. 06:10

17 мая 2021 г. 20:43

Я не можу точно сказати чи сподобалась мені повість "Вітька + Галя, або повість про перше кохання". Тому, що я її ще не дочитала. Але зараз вона мені подобається, тому я із задоволенням читатиму цю повість далі. В цій повісті йдеться про перше підліткове кохання. І це мені не дуже подобається. Тому, що я не розумію яке може бути кохання в такому віці. Але все інше мені подобається. Точно зможу сказати чи сподобалась мені повість коли дочитаю.

Подборки