3,3

"Харків. 1938" Олександра Ірванця - це альтернативна історія України, якою вона могла би бути, якби "УНР" вистояла". Роман також відповідає таким жанрам: буфонада, бурлеск, шпигунський трилер.…
Издательство: Laurus

Virna

1 июля 2020 г. 11:47

Вельми чудернацька книга. Очікувала чогось схожого на Рівне/Ровно, бо зрештою жанр альтернативної історії то самий. Проте в цій речі ще меньше сюжету і більше алюзій. Буйство фантазії у царстві викривлених дзеркал. Навряд перечитувати візьмусь та й не уявляю кому порекомендувати можна із знайомих. Такий утопічний світ підійде для рефлексій і має потрапити у свій час для точного резонансу.

ISBN: 9786177313068

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 240
Тираж: 2000 екз.

Номинант: 2017 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Книга года)

Virna

1 июля 2020 г. 11:47