3,8

Чарівна львів’янка і талановита письменниця, Наталія Гурницька своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український…
Издательство: КСД

12 ноября 2020 г. 16:51

5 книга і кава - це мій FAVOR!

Мелодія кави в тональності сподівання - це продовження історій, які починалися в книзі «Мелодія кави у тональності кардамону», про Анну і Адама ... вірніше про Анну, і її життя після (вірніше без) Адама. Підписуюся під кожним словом нашої письменниці:

Цей роман не залишить вас байдужими, не забудеться, не зітреться з пам’яті, торкнеться вашого серця ніжними, мудрими словами, лагідним теплом неймовірної історії про вічне кохання. Заваріть собі кави, охопіть філіжанку долонями, щоб зігріти їх — і своє серце — передчуттям дива, а потім сядьте в улюблене крісло і розгорніть цю книгу. Наталка Шевченко,письменниця

Книга чудова, читати другу частину і важко було і цікаво, не дивлячись на те, що це все-таки не самий мій улюблений жанр - любовна історія, але як вона піднесена!

Скоро вийде…

ISBN: 978-617-12-2260-1

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Обложка: переплет
Страниц: 256
Формат: 135х205 мм

12 ноября 2020 г. 16:51

5 книга і кава - це мій FAVOR!

Скоро вийде…

14 июня 2018 г. 15:48

Читати книги цієї авторки - одне задоволення. Читаєш й милуєшся наскільки приємною і влучною є українська мова.

Сама історія дуже легка та цікава, хоч сповнена смутком і тугою за коханою людиною. Хочеться, щоб ця легкість не закінчувалась. Сподіваюся на продовження. Бо поки можна тільки самій вигадувати, як розвиватимуться події далі.

Книга залишає приємний післясмак. Як та кава з кардамоном.

Подборки