П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність — такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який все життя — у Вільних профспілках, на обох Майданах — бореться за…
Серия: Читацький клуб
Издательство: Нора-Друк

3 ноября 2018 г. 16:05

5 Справедливість понад усе

Ти або на цьому боці, або на тому. І третього не дано. І життя щодня кидає тобі виклик, спокушає. Та ще й як! І противники твої змінюються, і зрештою найнебезпечнішим серед них стає твій колишній соратник, з яким ви пройшли вогонь і воду. І ти мусиш або підняти лапки вгору, або продовжити жити так, як жив – із прямою спиною і дивлячись за обрій.

Книга, яка зображує реальність якою гіркою б вона не була. Книга, яка болить. З кожною сторінкою заглиблюєшся в світ героїв і здається, що знаходишся в степу, де небезпека зовсім поруч.

Початок автор зображує спокійне життя пересічного громадянина, який працює на залізниці та бореться в житті за справедливість, за добро.

Книга - про людські почуття, про повагу, про любов, про істину, про історію. А заголом кожен в ній знайде щось своє.

Хочу…

ISBN: 978-966-8659-90-4

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Тверда обкладинка. 176 с.

3 ноября 2018 г. 16:05

5 Справедливість понад усе