4,5

Тучи сгущаются над землями Эрдаса. Враги почти у цели, и мир никогда не станет прежним. Последний поход — что принесет он четверке отважных друзей, радость долгожданной победы или потерю всего, что…
Серия: Звери-воители
Цикл: Звери-воители, книга №7
Издательство: АСТ, Mainstream

2 марта 2019 г. 14:58

5 Чудовий фінал

Історію завершено. Прекрасний цикл про Звіродухів добіг до свого фіналу. Є легкий сум- адже з героями, яких я вже встигла полюбити не хочеться прощатися, але є і радість, бо історія довжиною в 7 книг отримала хороший підсумок, завершений та логічний. Не знаю, чому даний цикл не отримав популярності, адже він прекрасно підійде для читання і дітям, і підліткам, і дорослим. Історія про те, як четверо підлітків та їх тварини- звіродухи боролися проти великого зла та своїх власних недоліків. З 7ми книг мені найдужче припали 4та і 6та, хоча абсолютно всі частини читаються на одному подихові. Дякую за ці чудові пригоди, друзі) З вами було нескучно)

Вечное древо, роман

Перевод: И. Романова

ISBN: 978-5-17-097998-1

Год издания: 2016

Твердый переплет, 224 стр.
Формат: 84x108/32
Тираж: 2500 экз.

Номинант: 2015 г.Выбор сайта Goodreads (Лучшая книга для детей и подростков)

2 марта 2019 г. 14:58

5 Чудовий фінал