Оповідання видатної австрійської письменниці Інґеборґ Бахман належать до безперечних шедеврів модерної німецькомовної і світової літератури. Відважна неповторність мови, виразність змальовуваних…
Издательство: Чернівці: Книги — XXI

2 ноября 2017 г. 00:04

Кінця і краю не видно всім тим, хто помітив твої таланти, але проблема в тім, що від суцільної вдячності скрізь і всюди ти геть отупієш, кожна вдячність має межу, бо кожний колись комусь протягує руку, але ти не мусиш через це, коли все вже в минулому, коли ти вже сама стоїш на ногах, досі пам'ятати про борги, що вже давно сплачені.

ISBN: 978-617-614-127-3

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Переклад з німецької Володимира Кам’янця.
208 с.

2 ноября 2017 г. 00:04