4,7

Усіма важливими справами в лісі порядкують дивовижні туконі. Ось і зараз вони готуються відвідати звірів, які взимку лягають спати. Туконі вкладають їх у ліжечка і дбають, щоб нікому нічого не…
Серия: Книги-картинки
Издательство: Видавництво Старого Лева

28 июля 2018 г. 23:23

5 Детское для всех

На самом деле- книга детская, но я настолько их обожаю, что пройти мимо не было ни малейшего шанса и потому с книжного форума я принесла сразу две- про зубра и про медведя) Иллюстрации невероятные! Книга и сама по себе очень необычная, интересная и... про зубра) Тут не будет каких то зарубов типа "лиса-колобок", тут не будет общаги, как в "рукавичке", тут все просто и спокойно и от этого "зубр ищет" только выигрывает!

ISBN: 978-617-679-335-9

Год издания: 2016

Язык: Украинский

28 июля 2018 г. 23:23

5 Детское для всех

L_Anatoliivna

27 октября 2016 г. 15:33

обожнюю дитячі книги) і якщо чесно, то купую їх в першу чергу для себе) тільки тсс..!)) тоді так добре стає на душі) гортаєш сторінки і посміхаєшся)) книга привабила осінніми ілюстраціями) вони просто неймовірні)) а ще, це ж улюблене видавництво. ну як можна було не купити?! от і я не знаю))

така світла казка) всім раджу!))

0:32