16 июня 2021 г. 13:43

Мне совершенно не понравилась данная книга. Подобные романы я обычно не читаю, чтобы не портить себе нервы, но этот мне предложили прочитать и я не могла отказаться. Персонажи далеки от реальности своими мыслями и действиями, конечно, если ихние поступки можно списать на глупость, то нормально.

6 апреля 2021 г. 00:27

5 Беда не приходит одна...

Рецензия на русском находится ниже.

Головна героїня Халіна (Лінка) 15-річний підліток, у якого життя повний відстій і гірше нікуди ... Останній навчальний рік, іспити, сімейні проблеми та й звичайні життєві. Але як і в більшості людей в цей період життя, здається що все жахливо.

Отже, дівчинка з незаможної родини, без батька, але з мамою і вітчимом, які взагалі не звертають ні на неї, ні на брата уваги. І ось одного разу Лінка зауважу, що її мамі знову стає погано і вона стає похмурою і сумною, як після загибелі батька в автокатастрофі. Халіна розуміє що щось тут не так, і збирається розкрити сімейну таємницю. І раптово знаходить фото ... фото своєї мами, на якому вона вагітна. Але дещо зовсім не збігається, і тепер не зрозуміло куди поділася дитина і чому у неї немає сестри. Та й мама…

18 апреля 2021 г. 13:19

Уютная, добрая книга о 15-ти летней девушке по имени Линка и ее подростковых буднях, отношениях с родителями, подругами, о первой любви. Читается легко, персонажи прописаны очень хорошо, чувствуется, что они настоящие и искренние. Не идеальные, не "особенные" или "избранные", самые обычные подростки, со своими тараканами в голове, проблемами и мечтами.

Сюжет не показался мне наивным, все развивается довольно интересно и динамично, скучать не приходится. Хотя я давно уже не подросток, книга мне очень откликнулась, я словно ненадолго вернулась в прошлое, прогулялась по улочкам города, где прошла моя юность, встретилась с подружкой, заглянула в гости к лучшему другу, который, как оказалось, был в меня влюблен. (привет, Линка и Адриан:))

В сюжете присутствует нотка детектива, главная героиня…

22 декабря 2020 г. 15:09

История шикарная, книга интерессная, вопросов нет, минусов тоже) По жанру, книга - подростковый роман, в конце я плакала, читала на одном дыхании, мне очень понравилось, 5 звёзд!

25 мая 2020 г. 21:04

5 Супер книга

Суперова книга. Я давно не читала такої хорошої підліткової літератури. Тут вам і дружба, і кохання, і стосунки з батьками, і шкільне життя ті інші ситуації,які можуть спіткати 15-ти річну дівчину. Сюжет дуже цікавий. Головна героїня дуже добре прописана автором. Та й другорядні герої не менш добре зображені. Дуже цікаво було спостерігати за хоббі Халіни - фотографування. Також авторка робила читачам маленькі екскурсії по Варшаві та Кракові. Любовна лінія дійсно схожа на підліткову (ніяких перебільшень). У ситуаціях, у які потрапляла Халіна, я знайшла себе.

r100-x-green.png

25 мая 2020 г. 19:04

Зізнатися, не очікувала що це буде щось на кшталт детектива, і мені сподобалось. Місцями я щиро переживала за героїню, місцями впвзнавала себе, десь шкодувала про те, що сталося разом з нею ... Проблеми з матір'ю, бабусею, проблеми з братом, сварка з подругою, нова подруга, поява хлопця в житті головної героїні ... Дуже нагадує життя звичайного підлітка. Цікава ідея, добре побудований сюжет, легко читається. Але, засмутила кінцівка - сильно затягнута, як на мене. Я здогадалася про розв'язки занадто рано ... Але все одно цікаво. Радує, що автор не зробив зі свого персонажа ідеал дівчинки-підлітка. Отже, книга дуже сподобалась, рекомендую.

25 мая 2020 г. 12:17

Оце вже, як кажуть, зовсім інша річ, справжній підлітковий роман. Історія одного навчального року з життя Халіни Барської, яку лагідно називають Лінка (взагалі польські пестливі імена значно відрізняються від звичайних для наших вух, наприклад Каська). В житті дівчини настали тяжкі часи - незрозуміла поведінка мами, що тягне за собою секрети та таємниці з минулого. Як виявилося у Лінки є сестра

Сама Лінка мені здалася суперечливою і дещо непослідовною, але разом з тим творчою (серйозне зацікавлення фотографією). Гарно вдалося пізнати польський колорит з усіма родинними святами, традиційними стравами та міською архітектурою. Нарешті таки дізналася, що означає ділитися облаткою.

24 мая 2020 г. 13:50

0 Кава з кардамоном

На мою думку, "Кава з кардамоном" - це такий собі дуже вдалий мікс романтичної підліткової книги з загадковим інтригуючим детективом. Досить таки незвично, але однозначно дуже цікаво. Авторка описує життя своїх героїв дуже правдиво і реалістично. Тут підлітки є підлітками. Зі своїми проблемами, своїми переживаннями та емоціями, з першою закоханістю і нерішучістю, з деякою закритістю, з непорозумінням з батьками і, часом, з однолітками. Все, як у реальному житті. У цій книзі порушується багато різних тем: про сім'ю і довіру, кохання і стосунки, дружбу, навчання, мистецтво і т.д. Головна героїня багато розмірковує про кожну з них. І разом з Лінкою ми намагаємося розібратися в деяких питаннях: тож яким, зрештою, має бути кохання? Розсудливим чи емоційним? Чи варто перейматися речами, на…

4 января 2020 г. 15:35

4 Чому більшіть підлітків помічають цінність сім'ї лише у кризових ситуаціях?

Лінчина сім'я проживає кризовий період, який негативно впливає на побут і життя її членів. Ці проблеми заважають дівчинці у навчанні і підготовці до екзаменів, а що вже говорити про особисте життя... Але ще криється якийсь незрозумілий родинний секрет, який від неї приховують! І як з усім цим впоратись?! Лінка потрапляє у полон сімейних проблем і втрачає свої зв'язки з однолітками. Поступово все влаштовувається - дівчина знаходить нових друзів і починає більш цікаве життя. Однак нещастя у стосунках переслідують її, поки вона не знайшла причину своїх проблем - егоїзм. Після цього її життя стає кращим і світлішим. І їй стає зрозуміло, що потрібно цінувати всіх близьких, яких дає їй доля.