4,7

Нова збірка актуальної публіцистики відомої письменниці — це книга для тих, хто не уникає чесних відповідей на нагальні питання і переймається викликами, які ставить перед українцями сьогодення. Тут…
Издательство: КОМОРА

5 декабря 2020 г. 01:44

5 Скільки часу вам потрібно спакуватись, коли на порозі вашого дому стануть люди з автоматами та скажуть: “Виностеся, транспорт жде”?

До книги Оксани Забужко “І знов я влізаю в танк” я придивлялася довго і недарма. Ця книга є збіркою вибраних текстів про той фронт війни, яку не видно без потрібної оптики. Вона складається з аналізу української історії протягом останніх 25-ти років, зі спостерігання за рухами сучасного суспільства, думками, що проносяться кожний день повз вуха головних діячів історії — нас.
Нас переконують щодня з блакитних широких екранів, що війни нема, що ми пригноблені та повинні залишатись на своєму місці, приховують історичні факти та поширюють думку, що нічого нового вже не відбудеться, а старе й забути годі.

З цими тезами не погоджується Оксана Стефанівна, що впевнено крокує по лінії бойових дій за мізки українців. Вона розповідає про наші міста, наших людей, що залишилися там — на окупованих…

ISBN: 978-617-7286-11-9

Год издания: 2016