4,3

«Кімната для печалі» – нова збірка сюжетно не пов’язаних між собою оповідань Андрія Любки, які, однак, можна вважати й романом, якщо прийняти тезу, що головним героєм цього роману є самотність.…
Издательство: Meridian Czernowitz

28 ноября 2023 г. 21:56

0 неймовірна українська мова

Я не дуже люблю збірки оповідань. Але ця підкорила моє серце. Кожне оповідання унікальне, цікаве, захопливе.

Книга була прочитана за один вечір. Не можливо відірватись від прекрасних сюжетів та гарної української мови
  Оповідання ніяк не повʼязані між собою, але це не заважає бажанню читати книгу без перерви. Однозначно рекомендую

ISBN: 978-617-614-148-8

Палітурка: Тверда

28 ноября 2023 г. 21:56

0 неймовірна українська мова

9 декабря 2021 г. 05:10

Коли бралась за цю коротеньку збірочку, чомусь очікувала від неї чогось принципово іншого. Очікувала самотності втрачених стосунків, людей, часу, надій; самотності великих міст; самотності духовних пошуків; самотності як єдино можливого вибору зрештою. Це все в тій чи іншій мірі тут присутнє, хоча і не тому вигляді, як це мені першопочатково уявлялось. Перша (о, особливо перша), шоста та одинадцята новели зрезонували зі мною найбільше. Це саме той  тип малої прози, який я люблю - чуттєва, багата на інтонації, відтінки емоцій та пронизана тонкою ниткою щемливої меланхолії. (А, може, справа просто в тому, що вони про кохання, і це наразі відгукується мені найбільшим болем). А от із "історичними", чи б то пак із новелами в історичному обрамленні трохи не склалось (так, саме це завадило мені…