4,8

Українська без суржика, русизмів і кальок за допомогою інфографіки! • Спільно з інтернет-ресурсом «Мова – ДНК нації» • Наочно за допомогою інфографіки показані правила та складні випадки вживання…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

dolli_k

субъективно обо всём

7 января 2017 г. 14:31

Лепетууууууууунчик!!!

Чудова, чудова книга. У ній розміщені всілякі цікавинки української мови. Вони подані дуже просто: у малюнках та асоціаціях. Сприймається інформація легко і просто. І дуже багато корисного матеріалу. Якщо ви цікавитесь деякими тонкощами мови, то ця книга буде корисною.

Хоча я б її собі не купувала. Так, вона дійсно гарно виконана, малюнки яскраві і різнобарвні, але всю це можна знати або на сайті, або в додатку MOVA. Звісно, у паперовому вигляді все сприймається краще. Просто для мене лише десь третина книги, якщо не менше, становила нову й ще досі не знану інформацію. Більша частина стала для мене просто повторенням. Хоча це теж корисно, як на мене.

У цілому, це чудова й пізнавальна книжка, яка може допомогти дізнатися щось нове та цікавеньке.

ISBN: 978-617-12-1478-1

субъективно обо всём

7 января 2017 г. 14:31

Лепетууууууууунчик!!!

20 января 2017 г. 14:27

Чудова і корисна книга для всіх, хто бажає правильно вживати українську! Я би порадила просто обов'язково мати її у шкільних бібліотеках, бо, на жаль, навіть наші вчителі не завжди правильно розмовляють, а тобто і навчають (чого варта досить розповсюджена "неділя" у якості "тижня"!). Дійсно матеріал поданий у зрозумілих та веселих малюнках з прикладами із творів української літератури. Можу сказати, що перший розділ із росіянізмами я пройшла вдало. А от коли почалися наголоси, то виявилося, що багато із слів я сама вимовляю неправильно! Жах! :)) Треба скоріш перевчатися :) Крім того, досить повчальними були і розділи із паронімами, омонімами, синонімами, фразеологізмами. Говорімо правильно!

Подборки