3,7

«Галицькі оповідання» – це книжка про дев’яності роки, перехід­ний час і величезний суспільно-історичний переворот, що відбувся по тому, як завалилася вся парадигма соціалізму, Народної Польщі та…
Серия: Перекладна проза
Издательство: Видавництво Старого Лева

3 мая 2017 г. 13:24

3 галицькі оповідання

117 сторінок про людей з якими нічого не відбувається. історії настільки сірі, що навіть обкладинка своєю сірісттю не зрівняється з ними. проте читається легко, напевно, дякуючи перекладу Тараса Прохаська.

наскільки я люблю таку прозу, проте ці історії людей було читати просто скучно, схоже так само було самим героям в книзі.

ISBN: 978-617-679-083-9

Год издания: 2014

Язык: Украинский

Твердый переплет, 120 стр.
Формат: 130x205 мм

3 мая 2017 г. 13:24

3 галицькі оповідання

SaganFra

28 апреля 2015 г. 16:00

Рання збірка оповідань «Галицькі оповідання» Анджея Стасюка, відомого польського письменника, чия позиція щодо України так імпонує мені, вражає лаконічністю та психологізмом. Автор препарує своїх героїв.

Кінець вісімдесятих, початок дев’яностих років на теренах східної Польщі, а саме в Галичині (вона в нас українців є спільною з поляками), радянський союз разом з епохою комунізму та соціалізму у Польщі розпадається на піщинки і ці піщинки розтирають більма на очах людей. Люди починають бачити і помічати те, що раніше приглушувала соціалістична катаракта. Система застаріла, на узбіччі історії лишаються лише кістяки заіржавілих машин, заіржавілих людей та заіржавілих людей-машин. Адже саме такими були (майже всі) радянські люди – механізми для праці, механізми без власних думок – автомати.…