Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час

Брайан Трейси

Успішні люди не намагаються зробити все й відразу – вони вміють концентруватися на найважливішому. Це видання навчить вас бути ефективним та використовувати свій час з максимальною користю. Автор…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

17 сентября 2023 г. 18:54

Якщо ви цікавитеся саморозвитком, тайм-менеджментом, психологією мотивації, то нічого нового в цій книзі ви не знайдете. В ній представлені прості істини, які чув майже кожен.

Але я дуже рекомендую цю книгу, якщо ви тільки починаєте свій шлях самопізнання, або ж від схожих прочитаних книг у вас лише "каша в голові".

Чим дійсно вражає ця книга, так це своєю структурою й чітким алгоритмом. Ніякою "води", ніяких "абстрактних роздумів".

Вам буде представлено план із 21 пунктів, як швидко та вдало організувати свій час, з чого почати та на що звернути найбільше уваги.

Автор ділиться власним досвідом, розказує про методи, що допоможуть налагодити роботу та стати високоефективним працівником.

Маленька книга з лаконічними вижимками найефективніших дій для власного саморозвитку та зростання.

Почитав,…

Наклад: 10 000 пр.

17 сентября 2023 г. 18:54

Почитав,…

27 марта 2021 г. 11:39

Сама назва одразу привертає увагу читача який захоплюється мотиваційними книжками. Так книжка гідна, вона коротка і лаконічна. В ній нема лишньої інформації, все по темі і для негайного використання. 1. Навчайся у тих хто достиг успіху, знайди людей які здійснили свої мрії, схожі з твоїми, розпитай їх як їм вдалося і дій так само. 2. Записуй всі свої плани, і завжди починай з найважчих. Завжди з’їдай першою саму велику і обридну жабу. 3. Записуючи свої плани треба розділяти їх по значущості, присвоюючи рейтинг кожній справі і виконувати першу чергу лише найважливіші. 4. Не перейматися неважливими справами, всі свої ресурси направляти першу чергу на самі важливі 5. Рухайтесь від «бочки до бочки», тобто вирішуйте проблеми по черзі. Або якщо сказати іншою мовою з’їдайте слона по…