4,2

Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, про те від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак – хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці…
Серия: Обережно, дівчатка!
Издательство: Видавництво Старого Лева

dolli_k

субъективно обо всём

25 июня 2016 г. 14:32

Дуже гарна дитяча історія. Вона мені сподобалася майже так само сильно, як і перша частина цієї дилогії. Чому майже? Про все по порядку.

По-перше, в історії про Ганнусю мені не вистачило... Ганнусі. Дивно, чи не так? У сюжеті було дуже мало цієї смішної та веселої дівчинки, яка постійно вигадувала щось цікаве. Автор вирішив написати історію про багатьох дітей і додати трохи загадок, але забув про головну героїню. На жаль.

По-друге, самі загадки. Рутківський вирішив додати екшну і підкинути в історію детективну лінію. Вийшло... цікаво, але не дуже. Хоча, може, я просто трохи переросла такі наївні детективні лінії. До того ж, автор у кінці забув відповісти на питання, куди ж подівся другий браконьєр.

Але загалом кнга дуже тепла - літом читається якнайкраще.

ISBN: 978-617-679-098-3

Количество страниц: 240

dolli_k

субъективно обо всём

25 июня 2016 г. 14:32

Але загалом кнга дуже тепла - літом читається якнайкраще.