4,4

Казкова повість відомого шведського письменника Єсти Кнутсона (1908—1973) відкриває серію надзвичайно цікавих пригод улюбленця шведських дітей — кота Пелле Безхвостого.
Серия: Пелле Безхвостий
Цикл: Бесхвостик Пелле, книга №1
Издательство: Юніверс

Vikulaska

31 декабря 2018 г. 00:26

5 Чудова дитяча книжка, від якої неможливо відірватися

До чого ж милими бувають книжечки! Ну як не полюбити такого гарненького котика, як Пелле? І зовсім не важливо, що в нього немає хвостика! Головне, що в нього добре і любляче серце, яке красивіше за усі хвости разом узяті! Пелле зустрічаються різні коти та люди - і хороші, і погані... Проте нашому котикові зрештою завжди все вдається, адже добро рано чи пізно перемагає зло. Приємно було дізнатися, що про пригоди Пелле Єста Кнутсон написав аж 12 книжок, з яких 9 перекладені українською! Де тільки не побуває наш котисько (навіть в Америці!), з ким тільки не потоваришує (навіть із таксою!), які тільки випробування не чекають на нього! Книга настільки цікава, що не тільки дітки, а й матуся у цілковитому захваті!

ISBN: 966-8118-13-8

Год издания: 2005