Знаєте, що таке бої без правил? Напевно, чули. Це коли два здорованя гамселять один одного, допоки хтось із них не зможе стояти на ногах. Не кожен чоловік зможе вийти на двобій, єдине правило у…
Серия: Золотий Бабай
Издательство: ТОВ "Джерела М"

Virna_Grinderam

ヾ(`▽`)ノ 。・゚*:・゚✧

13 февраля 2016 г. 16:54

5 Сподобалося? Та не те слово!

Розповідь ведеться від головного героя, начальника охорони рекламного агенства "Толканов і сини", якого звуть Дмитро Смиридан . Він виховує донечку Поліну, має повну купу можливостей, трохи грошей, спокійне життя, хорошу роботу, темненьке минуле з якого вчасно випірнув у (порівняно) світле теперішнє. Але, як завжди, щось десь йде не так, і Дмитро знов опиняється на ринзі боїв без правил. Для когось то смертельний бій, для когось - можливість зробити собі кар"єру, а для когось - весела розвага з посильними ставками. Кожен з грошовитих "глядачів", які сидять у залі, бажає вплинути на результат. А у бійців своє бачення ситуації. Хто, кого і як? Читайте! Не пожалкуєте!

ISBN: 966-365-043-5

Год издания: 2005

Язык: Украинский

Формат 70х90/32, тверда обкладинка, 288 сторінок

Virna_Grinderam

ヾ(`▽`)ノ 。・゚*:・゚✧

13 февраля 2016 г. 16:54

5 Сподобалося? Та не те слово!