3,9

Демон Асура Махарадж, молодий науковець із пекельних світів, вирушає на Землю, аби ближче дослідити своє наукове відкриття - любов до земної дівчини, почуття, що здате змінити основи основ буття. Як…
Серия: Читацький клуб
Издательство: Нора-Друк

6 января 2019 г. 18:14

5 Остання любов Асури Махараджа - одна из самых любимых произведений

Книга очень понравилась. Я - целевая аудитория и прочитана она была Вовремя, в таком случае звезды сошлись - я в восторге! Книга читается легко, живая и интересная, сатира присутствует. Небольшая по своим объемам вместила вопросы добра и "зла", бесконечного поиска души и людей своего предназначения и места, и конечно же любви. Смысл глубокий, хоть явно не раскрытый, просто повествование, поэтому многим она может показаться поверхностной. Для меня откровение чуть ли не в каждой строчке. Так вижу я. Мое личное субъективное мнение

ISBN: 978-966-8659-59-1

Кураторы

6 января 2019 г. 18:14

5 Остання любов Асури Махараджа - одна из самых любимых произведений

15 ноября 2016 г. 18:37

З одного боку, історія проста (попри нагромадження міфологічних алюзій і гру з читачем) й елегантна в цій простоті, дещо іронічна, з іншого - все-таки якогось шаленого резонансу не викликала. Вона така ніби майстерний пастиш із усього, що було раніше - як то й належить хорошій посмодерній історії. Але чи то умовно інтелектуальна гра не така захоплива, як хотілося б, чи то "масова" складова не така динамічна, як моглося б, але загальне враження дуже "рівне": безумовно, добре, але не настільки, щоб зачепити.

Подборки