Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою

Шерил Сэндберг

4,3

Шерил Сендберґ, операційна директорка Facebook, а раніше керівниця апарату Міністерства фінансів США, відтак віце-президентка з глобальних продажів компанії Google, ще до написання свого…
Издательство: Критика

5 марта 2017 г. 19:51

далі змушую себе раз в ніколи читати такого роду нонфікшн і цього разу навіть непогано

про: - фемінізм з людським обличчям - рівність, яка змінилась з технологіями і фінансами - можливість сідати за стіл - роботу, якій ти відповідаєш на 60% - партнерство - соціальні стереотипи, які будять провину - те, що дозволено Юпітеру, але не дозволено бику - бджолиних маток - фемінітиви - жіночий сексизм

Вступ. Прийняти революцію.
1. Нерівність лідерських амбіцій: що ти зробила б, якби не боялася?
2. Займати місце за столом.
3. Успішність і привабливість.
4. Це гірська стежка, а не драбина.
5. Ти - моя наставниця?
6. Шукай правди, кажи правду.
7. Доки не звільнилися - працюйте.
8. Зробіть партнера справжнім партнером.
9. Міт про те, ми можемо.
10. Почнімо про це говорити.
11. Працюймо разом задля рівності.
Будьмо на зв'язку.
Подяки.

ISBN: 978-0-385-34994-9

Год издания: 2015

Язык: Украинский

280 с.
Передмова Наталії Яресько.
(Sheryl Sandberg and Nell Scovell, Lean In: Women, Work and the Will to Lead, Alfred A. Knopf New York 2013)

Кураторы

5 марта 2017 г. 19:51

15 июля 2016 г. 08:21

Цікава книга. Вона наштовхує на нові думки, допомагає усвідомити той факт, що існує ще чимало нерівностей між чоловіками і жінками які варто усунути, допомагає переосмислити свою поведінку і саме поняття феміністичності. Раджу її прочитати хоча б для того, щоб змінитися та зробити цей світ кращим для всіх!