Бажання поверненню не підлягають

Анна Тарнава

4,3

Успішна кар’єра, подорожі, романтика — це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів. Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні…
Серия: Читацький клуб
Издательство: Нора-Друк

7 октября 2015 г. 10:34

5 Мотивуюча іронічно-психологічна книга для заміжніх жінок та мам

Сюжет обертається довкола думок жінки на ім’я Леся, яка живе звичним життям дружини — розривається між роботою та родиною, а паралельно думає про себе, про мрії, про бажання, про майбутнє, про чоловіка. І ці роздуми такі легкі, такі іронічні, і такі жіночі, що викликали в мене добродушну посмішку і навіть естетичну насолоду від читання.

Окремо відмічу, що роздуми ці є лаконічними, тобто головна героїня не Марсель Пруст і швидко розкладає по поличках своє життя, аби зробити висновок з того чи іншого приводу. Втомитися від них неможливо.

До того ж, за 200 сторінок тексту окрім роздумів з Лесею трапляться дещо незвичні пригоди, подекуди інтригуючі, але відчувається, що все-таки сюжет тут лише є обгорткою до тих ідей, які хоче донести авторка, наприклад:

«Це твій шлях, це твій вибір, він…

ISBN: 9789668659676

Год издания: 2015

Виготовлено на якісному книжковому папері, який знижує втому очей від читання. Папір екологічно чистий.
Гарнітура Mysl. Друк офсетний. 200 сторінок.

"Коронація слова - 2015": Спеціальна премія від мережі книгарень «Буква»

7 октября 2015 г. 10:34

5 Мотивуюча іронічно-психологічна книга для заміжніх жінок та мам

«Це твій шлях, це твій вибір, він…