Lucretia

7 октября 2013 г. 10:33

Отлично. Первая пьеса ""Россини" или убийственный вопрос: кто с кем спал" интригует одним своим названием. Она о писателе, который не хочет экранизации своего бестселлера, но все хотят это в кино. Действие происходит в и около итальянского ресторана. Писатель влюблен в официантку, режиссер и продюсер выясняют своё место в любовном треугольнике, Белоснежка подралась с принцем-травести прямо во время детского спектакля. Мимоходом хозяин ресторана ругается по-итальянски... Мне нравится когда действие не выходит дальше ресторанов-баров-кафешек, ведь в них особая атмосфера, и чашка кофе может быть бездонной.

Послесловие-интервью о том, как снимали кино. О самом процессе съемок, о том, как должны выглядеть актеры, о том, что ресторанчик есть на самом деле в Мюнхене и Хельмут Дитль там часто…

killingdream

19 апреля 2012 г. 16:43

Пошук кохання сьогодні зводиться до примітивізму. Кохання стає пошуком партнера на ніч у гіршому випадку, а в кращому – взаємним подружнім обманом. Нова книга Патріка Зюскінда у співавторстві з Хельмутом Дітлем «Про пошуки кохання» —це передусім два кіносценарії, що показують нам сучасну Німеччину (хіба тільки Німеччину?), у якій люди забули про високі почуття та потонули у задоволенні. Задоволенні плотського характеру, де вже стерто кордон між дарувати і брати. Кому від цього краще? Люди втомилися відкривати свої серця один одному давно. Зараз нехай навіть би відкрилася така можливість, то чи змогли б середньостатистичні чоловік та жінка по-справжньому покохати один одного без зайвих питань про те, хто кого більше любить, про те, чи варто зараз їм бути разом і так далі за списком.

Перший…