4,7

Ця книга – плід двох десятиліть досліджень та клінічної роботи з жертвами сексуального насильства і насильства в сім’ї, а також з ветеранами бойових дій та жертвами політичного терору. В ній ідеться…
Серия: Non-fiction
Издательство: Видавництво Старого Лева

1 октября 2019 г. 23:43

Актуальне для України нинішньої видання, адже тут детально розбирається робота з травмою як серед жінок, які пережили насильство, так і серед військових, що мають посттравматичні розлади на фоні пережитого досвіду.

Виявляється, між цим - чимало спільного. Прочитавши цю книгу, ви, можливо, трохи краще зрозумієте, що коїться у головах таких людей, чому відбувається саме так, яких наслідків слід очікувати та як попередити суїцидальні стани.

п.с. Добре читати цю книгу після "Моєї найдорожчої"

ISBN: 978-617-679-178-2

Год издания: 2015

Переклад: Лизак Оксана, Наконечна Оксана, Шлапак Олександр
Обкладинка:Тверда
К-ть сторінок:416

1 октября 2019 г. 23:43

п.с. Добре читати цю книгу після "Моєї найдорожчої"