4,5

Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять…
Серия: Дитячі освітні книжки
Издательство: Видавництво Старого Лева

unintended_mmm

6 февраля 2019 г. 19:34

Але ж наскільки це вибухова суміш: авторство відомої української модельєрки Оксани Караванської у поєднанні з як завжди неймовірно талановитими ілюстраціями Анастасії Стефурак!

"Мода - це коктейль еклектичних вітрів, змішаних у шейкері часу"

- каже авторка, і це дійсно так.

Ця книжка розрахована на дівчаток-підлітків, які лише ступають на шлях пошуку свого стилю і смаку, проте, я впевнена, що і багатьом старшим дівчатам ця книжка може стати у нагоді.

Тут і короткий екскурс в історію моди, і розгляд основних стилів одягу, і поради щодо фасонів та типів постав, і різниця між модно та стильно, і особливості деяких субкультур, і багато чого іншого. В усе це періодично втручаються забавні та повчальні історії з дитинства та підліткового періоду самої авторки. Це значно оживляє книжку.

Авторка…

Вік:11-14
К-ть сторінок:144

unintended_mmm

6 февраля 2019 г. 19:34

"Мода - це коктейль еклектичних вітрів, змішаних у шейкері часу"

- каже авторка, і це дійсно так.

Авторка…

Подборки