Діяти як жінка, думати як чоловік

Стив Харви

Чому навіть найрозумніші, найуспішніші та найпривабливіші жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і мають щастя в особистому житті? На думку автора цієї книжки — видатного комедіанта, філантропа,…
Издательство: KM Publishing

17 декабря 2015 г. 23:25

<<Харві ``відчиняє вікно`` у ментальність чоловіка і навчає жінок стратеніям із приборкання цієї невгамовної тварини>> Дану книгу я хотіла прочитати ще з тих часів коли почула про неї в фільмі,потім всі масово закидали мої друзів в інстаграм і от вона потратила і в мої руки.Ну,що я можу сказати 5/5,вона мені дуже сподобалась,розкриває психологію чоловіків,Харві написав її просто та доступно,розписавши все по поличках.Якщо бажаєте дізнатись про ментальність чоловіків,які вних погляди на стосунки та подружнє життя,тоді ця книга саме для вас.

ISBN: 978-617-538-380-3

Год издания: 2015