Господь симпатизує аутсайдерам

Господь симпатизує аутсайдерам 4,5

Книга «Господь симпатизує аутсайдерам» — це 10 поетичних збірок під однією обкладинкою — найповніше на сьогодні зібрання творів українського поета. Від 1995-го до 2014-го — вірші з 10 видань, велика кількість з яких навіть не лишилося у друкованому виді та продажі.
До книги увійшли твори з: «Цитатник» (1995), «Пепсі» (1998), «Балади про війну і відбудову» (2001), «Історія культури початку століття» (2003), «У.Р.С.Р.» (2004), Марадона (2007), «Ефіопія» (2009), «Лесбійки» (2009), «Вогнепальні й ножові» (2012), «Месопотамія» (2014).

Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

28 июля 2018 г. 23:34

5 Это просто офигенно!

Множество произведений и книг в одной- что может быть лучше? Только фото с надписью со стен " Боже, храни фанатиков"! Книга для тех, кому лень выискивать все собрание поочередно, но кто уж очень хочет большую его часть иметь в библиотеке, впрочем, даже если у вас есть уже все книги, кроме этой- стоит брать- она прекрасна!

ISBN: 9789661492003

Год издания: 2015