3,8

Історії у цій книзі об´єднує доброта та бажання розрадити читача у нашому непростому сьогоденні. Всі історії тут невигадані, вони дійсно були пережиті їхніми героями, а вже самі персонажі потім по…
Серия: Теплі історії
Издательство: Брайт Букс

Bookoedka

26 апреля 2020 г. 07:08

Були моменти, коли я майже плакала, а були такі, де я посміхалася від вуха до вуха. Найкраще б цю збірку могла охарактеризувати цитата з неї: «Музика то наближається, то віддаляється, обіцяючи закоханим щастя, насолоду, довге та радісне життя».

Ця книга щемка, красива і солодко-солона. Тут багато влучних порівнянь (волосся зібране у хвостик як пензлик – дійсно мило), етюдного настрою (кілька історій радше ескізи-замальовки) та водночас кілька історій і справді спонукають задуматися: про долю емігрантів, мир і війну, прості цінності.

Найбільше запали у серце «Стоп-кадр» і «Трояндовий джем». Прочитала їх один раз. Потім ще раз. І ще. У мені щось відгукнулося, а це уже показник.

ISBN: 978-966-2665-61-1

Год издания: 2015

Язык: Украинский

Тип обкладинки: м’яка
Формат:
Кількість сторінок: 120 с.

Bookoedka

26 апреля 2020 г. 07:08

13 февраля 2017 г. 23:47

Теплые-теплые истории, легкие, приятные. Они совсем не соединяются между собой ничем, кроме как общей обложкой. Очень хочется верить, что все рассказы на самом деле основаны на реальных событиях, но некоторые из них показались слишком сахарными. Но кто знает, а вдруг на самом деле так и было?

Подборки