Чортів млин. Казки про чортів.

Відкривши цю книжку, ви потрапите у чарівний світ казки, дізнаєтеся, звідки взявся хромий чорт, як Климко спровадив дідича у пекло, як чорт старого парубка женив і ще багато дивовижного і…
Серия: Бібіліотека українських казок
Издательство: Фоліо

4 сентября 2019 г. 00:27

3.5 Казкове дежавю

Я страшенно люблю українські казки, особливо ті, де фігурує нечисть. Тому ідея зібрати в одну збірку казки про чортів мені дуже сподобалась, тим більше, що через популярність цих шкодних персонажів, їх є надзвичайно багато. Але ж мамо рідна, яка халтурна реалізація. 4-5 казок повторюються у збірці мало не по десятку разів, практично слово в слово, відрізняються лише незначними деталями на початку. Таке враження, що люди, які цю збірку складали, вважають, що у дітей пам'ять акваріумної рибки і вони не помітять, що книга майже повністю складається з казок "Як баба чорта обдурила", "Про бідного брата і багатого брата", "Як мужик чорта надурив" та "Чортова матір". Казок, які не є варіаціями перерахованих, дуже мало. Справжнісіньке розчарування.

ISBN: 9660328052

Год издания: 2005