Поделитесь своим мнением об этой книге, напишите рецензию!

7 декабря 2015 г. 21:58

ВІЗЬМИ НАЙВАЖЛИВІШЕ. ВІЗЬМИ ЛИСТИ.

Перша книга автора, яка потрапила до моєї бібліотеки. Хоча з того часу, як то кажуть, "пішло-поїхало" і множаться збірки Жадана на моїй полиці, як гриби після дощу, «Життя Марії» залишається самою теплою, самою відвертою і самою улюбленою. Вона ж з автографом). А ще перший (і найкращий) вірш цього автора, прочитаний мною, – «Звідки ти, чорна валко, пташина зграє…» - увійшов до цієї збірки. Багато віршів присвячених Марії та різдвяним дивам, сама назва наштовхує на думки про біблійні історії. Але якщо у «Вогнепальних і ножових» сюжети більш кримінального напрямку, то в «Житті Марії» вони гострі, але ніжні, а ще печальні, як і всі твори автора. Сарказм і самоіронія – незмінний стиль Жадана. У новій збірці він продовжує розмовляти з читачами про війну,…

6 мая 2015 г. 23:46

Сборник новых стихов любимого автора, который включает в себя старые любимые стихи и новые, доселе не слышанные. Очень рада, что таковой имеется в моей библиотеке. Сборник затрагивает потаенные струны души и играет на них то в минор, то в мажор.

На Різдво, Магдалино, ніхто не хоче любові, на Різдво всі хочуть радості і надії. А любов — це найпечальніше, що є в нашій мові, найненадійніше, що можна винести в ці завії.

Ходи, жінко, ходи, збувай свою ніжність, торгуй нею, як мідіями на причалі. Чоловіків ламає страх, ламає і нищить. Таких, як ти, печальних, вони ще не зустрічали.

30 июля 2018 г. 15:48

5 Жизнь в стихах

За одну "пливи, рибо, пливи" уже можно влюбиться в эту книгу. А тут ведь есть и другие, не менее красивые стихи, но иногда даже более пронзительные! Любителям Жадана- однозначно стоит иметь в коллекции эту книгу!