4,2

Повесть «Черевички Божьей Матери» посвящена трагическим событиям 1941 года на Буковине. Главная героиня — Иванка Борсук, ей всего двенадцать лет, но она хорошо знает: в мире есть Добро и есть Зло.…
Издательство: Фолио

26 января 2023 г. 21:08

3 Всё не то, чем кажется

История о детстве маленькой девочки во времена Второй мировой. Когда читала аннотацию, то было обещано про трагические события 41 года. По факту смотрим на взросление девочки. В любом случае книга неплохая, с ней как будто окунаешься в детство. Не рекомендую, вообще какие-то ожидания на неё ставить, не оправдаются.

26 января 2023 г. 21:08

3 Всё не то, чем кажется

5 июля 2017 г. 09:45

В цій книзі я знайшла свої дитячі сни та мрії. Цитата: «Але добре було знати, як воно там, на небі… Коли була така драбина, щоби потайки залізти та роздивитися, що на небі робиться» Коли я була маленькою й сама про таке думала, а ще щоб зібрати драбини з усієї вулиці та скріпити їх до купи то точно змогла б на небо забратися. І знову ж, відсилку до цього я знайшла у цій маленькій книжечці: Цитата: «Але ні в кого в селі немає такої довгої–предовгої драбини, що могла би дістатися неба. Данило Данищук тримав під своїм дровітнем довжелезну драбину. Та що, як вона дістає лише до вершечка оборога з сіном. От коли би із братчиками прикласти Данилову драбину до гори Круглої, а до неї приточити ще май одну довшу драбину – якраз би стачило.

Подборки