3,7

Романтично-драматична повість про історію кохання лагідної красуні Марусі і палкого сміливця Василя. Перший прозовий твір нової української літератури.

BonesChapatti

25 апреля 2019 г. 12:27

5 Любителям сентиментів (і ЗНОшникам) присвячується

Якщо ви любите надрив почуттів як у мильних операх , читайте "Марусю". Звісно, написано повість в народній манері, що не дозволяє виходити за межі дозволеного, але, читаючи, ви не будете нудьгувати. Твір населяють ідеальні герої, у них немає вад. Хіба що єдина - їм фатально не щастить, що є головною ознакою сентименталізму. Чтиво - на любителя. Випускники ж повинні не забувати, що "Маруся" - перша повість в новій українській літературі, яка входить до програми ЗНО з української мови і літератури.

Форма: повесть

Оригинальное название: Маруся