4,5

Одна з найулюбленіших українських дитячих графіків Катерина Штанко майже закинула малювання. Справжні поціновувачі її таланту в розпачі — як таке могло статися? яка цьому причина?.. Нелегко…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

7 апреля 2017 г. 18:29

Хочеш виростити справжнього грушевого дракона? Для цього потрібно зовсім небагато: поцупити у Кримському Ботанічному садочку чудернацьку грушу, з'їсти її, а кісточку посадити в горщик, поливати час від часу томатним соком і вуа-ля! Дракончик виріс! Саме всі ці етапи пройшов головний герой цієї книжки - Михась. Він просто вляпався в кумедну історію та спромігся стати справжнім хоробрим Навігатором Драконів! А ти б так зміг?! Все! Більше нічого не розповім! Читайте самі! =)

ISBN: 978-617-585-071-8

Год издания: 2014

Язык: Украинский

Тип обложки: твёрдая
Страниц: 242

2014 переможець Дитяча книга року ВВС

Лауреат: 2014 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Детская книга)

Кураторы

7 апреля 2017 г. 18:29

14 июня 2016 г. 16:50

Як на мене - дуже вдалий письменницький старт вийшов у Катерини! Книга мені дуже сподобалася! Таке відчуття, що дійсно у сусідньому під"їзді (а судячи з деяких описів, дім головного героя десь біля мене) захоплений хлопчисько може виростити дракона! А ще цікавіше, що деякі з них можна виростити не з яйця, а з насінини драконячого дерева :) Читала, посміхалася, переживала разом з героями. Єдине що, в моїй уяві фруктовий дракон Хома виглядав зовсім по іншому, ніж намалювала Катерина :)