3,9

До книги вибраних віршів видатного німецькомовного пое-
та Пауля Целяна (1920, Чернівці–1970, Париж) увійшли твори
автора, написані ним в останні роки життя. Збірка містить
сто поезій,…
Издательство: Meridian Czernowitz

28 марта 2018 г. 10:57

Вірші, які потрібно розшифровувати, до яких потрібно знаходити код і які вражають, найперше, своєю стислістю та концентрованістю. Неприкриті, незавуальовані, відверті. Іноді дуже важко сприймати таку поезію, яка не є в широкому розумінні "поетичною" ані за формою, ані за настроєм. Однак вона дуже багато говорить про непересічну особистість автора, який був дуже непростою людиною. Читати цю збірку потрібно підготовленому, налаштованому, зосередженому. Це зовсім не розважальні вірші, а оголення ситуацій і відчуттів перед читачем.

ISBN: 978-617-614-076-4

Год издания: 2014