3,8

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни…
Серия: Класні історії
Издательство: Видавництво Старого Лева

25 декабря 2021 г. 18:25

Віґдіс Йорт "Йорґен + Анна = Любов".

Мила й зворушлива історія про першу дитячу закоханість та перші любовні переживання. Про дружбу, непосидючість, дитячу відвертість та безпосередність.

Так, вона наївна. Дуже наївна (навіть для цільової аудиторії). Але при цьому світла і щира.

Мені сподобався образ моєї тезки, десятирічної дівчинки Анни, її сміливість, я би навіть сказала - безстрашність. Цікаво було читати про таємничий Розбійничий сад, де прихована історія про Гельгу-розбійницю, яка заради кохання обтинала дівчатам коси.

Непогана книга для відпочинку, без глибоких думок та сенсів. Для дітей - провести час в цікавій компанії, для дорослих - поностальгувати за минулим.

ISBN: 978-617-679-089-1

Вік: 8-13
К-ть сторінок: 160

Кураторы

25 декабря 2021 г. 18:25

Віґдіс Йорт "Йорґен + Анна = Любов".

9 апреля 2021 г. 14:14

4 Йорґен+Анна

Читала книгу очень давно (лет в 12-14) . В первую очередь меня заинтересовала обложка, во 2 имя главной героине (Я тоже Аня).
В мои 12 лет книга показалось мне слишком наивной, но мне понравилось то, как были описаны первые чувства главной героине. Это милая история первой любви и того, как она воспринимается в столь юном возрасте.