Микола Руденко - Син Сонця - Фаетон
4,9

На мільйони світлових років у всі кінці Всесвіту немає нічого дивовижнішого за невеликі осередки матерії, яка внаслідок ще не осягнених людським розумом умов одержала можливість створити розумний світ. Розум, пізнаючи матерію, сприяє її безконечним перетворенням і стає провідною силою.

В основі роману - доля загиблої планети Сонячної системи, котра, за підрахунками астрономів, знаходилася між орбітами Марса та Юпітера.
Серия: науково-фантастичний роман
Издательство: Тернопіль Джура

4 августа 2014 г. 13:05

чудово! безкінечний колодязь для роздумів про влаштування всесвіту, відносин людини з Богом, природою. шлях людства від колиски до зрілості з усіма його досягненнями і помилками. підхід дуже неоднозначний, можливо занадто атеїстичний, проте неодмінно вартий уваги, особливо в сучасних світових реаліях, коли науковці і різного рангу провидці лементують про кінець епохи сучасної цивілізації.

Год издания: 2002

Язык: Украинский