4,4

До пропонованої збірки увійшли найкращі оповідання класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка, які публікувалися в періодиці та включалися до збірників протягом десятків років і…
Серия: Найкращі твори Всеволода Нестайка
Издательство: "Країна Мрій"

6 июля 2018 г. 19:17

Це чтиво для дітей молодшого віку, але як же приємно повернутися у свої 7-10 років. Коли не має проблем, негараздів, а тільки двір, друзі та пригоди. Автор дуже добре передає атмосферу періоду дитинства. У книзі є над чим подумати, над чим посміятисяя а також над чим поплакати. Ця книга підійде на один вечір після важкого дня.

Всеволод Нестайко. Пригоди в кукурудзі (рассказ), стр. 2-25
Всеволод Нестайко. Капітан Галтер (рассказ), стр. 190-204

ISBN: 978-617-538-013-0

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Для дітей молодшого шкільного віку.
208 стор., ч/б іл.
Інтегральна палітурка.
Вага: 230 гр.
Розмір: 84х108/32 (~130х210мм)

Кураторы

6 июля 2018 г. 19:17

daim

1 июля 2014 г. 17:14

Прекрасний невеличкий збірничок оповідань від мого улюбленого Нестайка. Тут вам і кумедні випадки, і повчальні моменти, і невеличкі пригоди. Дітям буде дуже цікаво, повірте. Та що там, навіть я не втрималась і прочитала цю книжечку ) А яка в ній гарна палітурка - інтегральна, тобто вона тверда, але разом з тим гнучка, і сторінки файні - білі, гладенькі. Просто я дуже ціную, коли книга ще й оформлена добре. Коротше кажучи - дуже раджу!