4,7

Незвычайныя прыгоды Рабiнзона Кукурузы i яго вернага сябра i аднакласнiка Паўлушы Заўгароднага ў школе, дома i на бязлюдным востраве паблiзу вёскi Васюкоўка.

На укаінскай мове - Тореадори з Васюківки
На рускай мове - Тореадоры из Васюковки

RidraWong

по хроническому запойному чтению...

18 апреля 2024 г. 23:19

5 Коротенький відгук, повний захвату та захоплення./Коротенький восторженный отзыв.

Вчителька Галина Сидорiвна не нахвалиться Павлом Денисовичем та Iваном Васильовичем. «Прекраснi люди, — каже вона, — незрiвняннi, неповторнi! Якщо я не доживу до нового навчального року, то тiльки завдяки їм. Так вони менi життя вкорочують своєю поведiнкою».

(Укр.) Чудова дитяча книга, ще й дуже файно видана!

Починати читати необхідно років з 8-10 і продовжувати перечитувати регулярно, до глибокої старості.

Герої яскраві, об'ємні та напрочуд живі. Сюжет драйвовий, динамічний та ні трохи не банальний. Вистачає і кумедних, і курйозних, і драматичних ситуацій. Чудова, соковита, виразна мова, рясно усіяна народними приказками та примовками.

Цілком відповідне місце в Особливо Почесному списку Андерсена.

P.S. Читали разом із онуком (10 років) – по черзі, один одному. Наприкінці людина висловила…

Издание 2004 года и все последующие, несколько отличаются от оригинальной редакции, автор удалил идеологические наслоения, некоторые детали, непонятные современным детям, и добавил новые сюжеты.

Форма: повесть

Оригинальное название: Тореадори з Васюківки

Дата написания: 1963–1970

Перевод: Валянцiна Коўтун

Язык: Белорусский (в оригинале Украинский)

Кураторы

RidraWong

по хроническому запойному чтению...

18 апреля 2024 г. 23:19

(Укр.) Чудова дитяча книга, ще й дуже файно видана!

Цілком відповідне місце в Особливо Почесному списку Андерсена.

11 сентября 2023 г. 22:13

Трилогія про двох хлопців з села Васюківки це дуже добра книжка, можна було б на цьому зупинитись. Історії кумедні, цікаві, атмосферні, світлі та написані чудовою українською мовою. Ще в них відчувається дух епохи, той самої по якій зараз сумують люди кому подобалось морозиво по 3 копійки, газ вода у скляних стаканах, пиво що довго не зберігалось і ввічливі люди на дорогах.

Перша частина «Пригоди Робінзона Кукурузо» розповідають як двоє друзів – Ява та Павлуша намагаються спіймати шпигунів-злодіїв, насправді звичайних місцевих хуліганів п'янюг. Романтика притаманна всім підліткам просто просічена всюди. Ява і Павлуша за любий кипіш, вони можуть видавати з себе тореадорів, або потайки поїхати до Києва. Незважаючи на те що вони бешкетники, це чудові хлопці з правильними поглядами на мир,…

Подборки