Петро Кралюк написав яскравий, художньо оригінальний роман про Степана Бандеру. І – не тільки про нього. Про парадокси в історії. Про долю української людини в інфернальнім ХХ столітті. Про місце…
Издательство: Ярославів вал

Ключова фігура нової книги — майбутній провідник українського визвольного руху Степан Бандера. Автор намагався показати свого героя в контексті історичних подій, як близьких до нього за часом, так і віддалених століттями, але поєднаних причинно-наслідковими зв’язками.

ISBN: 978-617605001-8

Год издания: 2011

Язык: Украинский

Попри те, що Петро Кралюк займається активною науковою роботою, адже є першим проректором та професором Національного університету «Острозька академія», він також встигає здійснювати свій неоціненний внесок у розвиток українського літературного простору. Твір «Сильні та одинокі» продовжує серію белетризованих біографій видатних представників українства. Нагадаємо, що з-під пера Петра Кралюка уже вийшли портрети Мелетія Смотрицького («Діоптра»), князя Володимира-Волинського Володимира Васильковича («Віднайдення Раю»), князя Василя-Костянтина Острозького («Шестиднев»), княгині Анастасії Жеславської, ігумена Григорія, каліграфа Михайла Василевича, гетьмана Івана Мазепи, Тараса Шевченка («Блага вість од княгині Жеславської»).