3,8

Збірка від автора, що не потребує представлення!

«Польові дослідження з українського сексу», що розпочинає збірку, — це один з перших романів у сучасній українській літературі, що відверто описує…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

16 сентября 2014 г. 00:03

Тут могла б бути ваша реклама

Повключали до цієї збірки усе сумісне й не дуже. Не знаю, якби я була упорядником, я б не видавала оповідання разом з Польовими дослідженнями українського сексу". Зате точно додала б "Казку про калинову сопілку". Втім, я не упорядник. А як читач скажу: книжка чудова, хто б її не впорядковував. Хоч через вищезгадані "Дослідження" трохи скандальна.

Польові дослідження з українського сексу (Роман)
Вибрані оповідання (1981-2013):
Шукаючи собору