Дэбютная кніга Кацярыны Оаро - шчырая і эмацыйная аповесць пра жыццё маладой дзяўчыны, якая працуе журналісткай. Гісторыя здзіўленняў і расчараванняў, сталення і асабістага выбару ў пазнавальных…
Серия: Пункт адліку
Издательство: Кнігазбор

2 марта 2014 г. 21:24

Меткая и разнокрасочная смесь философии и панорам Минска. Концовка мастерски приводит тебя в смятение и ты точно не остаёшься равнодушной к тому, что гложет настоящую журналистку. Наслаждалась отличным бел.языком, которым далеко не каждый современный автор может похвастаться. Прекрасный дебют, с нетерпением жду будущих творений.

ISBN: 978-9857089-26-0

Год издания: 2013

Язык: Белорусский

2 марта 2014 г. 21:24

24 января 2014 г. 12:14

Пошукі сябе маладой аўтаркі як журналісткі. На жаль, фактычна не прысутнічае сюжэта. Пры гэтым кніга мае дастаткова шчымлівых момантаў і яркіх эпітэтаў.